W naszej ofercie znajduje się:

 

Meble kuchenne wykonane z płyt meblowych z frontami tj.: drewniane (produkcji krajowej i zachodnioeuropejskiej), MDF oklejane folią PCV, ramowo-płycinowe, aluminiowe z szybą, postforming, sosforming. Blaty żaroodporne (28/38 mm).
Wykonujemy zabudowę sprzętu AGD. Zwietrzenie górne w różnych kształtach z wmontowanymi halogenami. Nowoczesne wzory, z dopasowaniem do wnętrza według gustu klienta.

 

• Zabudowa wnęk – system drzwi przesuwnych „Senator”, „Sevrol”, „Laguna”. Wnętrze wykonane z płyty meblowej dopasowanej do drzwi, możliwość wykonania wnętrza ażurowo (półki mocowane do ścian) lub zabudowane w całości z płyt. Wnętrze szafy dostosowujemy do potrzeb klienta.

 

 

• Szafy luźno stojące – mogą być wykonane z drzwiami przesuwanymi lub otwieranymi (z możliwością wykorzystania drzwi kuchennych lub z płyt).


 

 

• Segmenty pokojowe – nietypowe, dopasowane do gustu i wnętrza pomieszczenia. Wykonane z płyt laminowanych, fornirowanych (drzewo naturalne). Fronty drewniane lub MDF.

 

 

  • Regały, biurka, biurka narożne, pawlacze, lady, stoły kuchenne, garderoby, komody, szafki na buty (przedpokoje), sypialnie.Łączysz się z tą witryną z IP: 23.20.64.16 (ec2-23-20-64-16.compute-1.amazonaws.com)
Użyj raportowania błędów aby wysłać wiadomość do webmastera tej strony. Raportowanie błędów
Copyright (C) 1997-2017 "Zegar" Meble na Wymiar Krzysztof Zegar. Panel Administratora